O NÁS

PROČ TO DĚLÁME?

Naše výrobky jsou výsledkem vývoje, konzultací s experty a v neposlední řadě zpětné vazby od našich zákazníků. To vše děláme s nadšením a jediným cílem – co nejvíce zpříjemnit váš cyklistický život.

PŘÍBĚH

Jsme cyklisté z hlavního města milující volný pohyb v přírodě. Jsme rodina. Jsme konstruktéři.

Viděli jsme s jakými obtížemi se lidé v našem okolí setkávají u běžných nosičů kol, a proto jsme se zamysleli jak tyto neduhy vyřešit a zpřístupnit tak možnost zažívat příjemné chvíle na kolech pro všechny, kteří chtějí zůstat aktivní bez rozdílu věku a síly.

Tyto aspekty a naše nadšení do cyklistiky daly v roce 2018 možnost vzniku rodinnému podniku, který se od “garážových” experimentů s jednoduchými závěsnými nosiči posunul až do dnešní podoby firmy, která na originálních řešeních přepravy kol spolupracuje s odborníky z automotive a výzkumného oddělení Technické univerzity v Liberci.

VÝROBA

Naší hlavní činností je vývoj a konstrukce.

Výroba jednotlivých dílů probíhá externě v laserovacích a obráběcích střediscích u našich lokálních partnerů. To nám umožňuje nejen velmi dobrý dohled nad celým výrobním procesem, ale zároveň i lokálnost zaručuje udržitelnou podobu dodavatelského řetězce do budoucna.

Montáž komponentů, výstupní kontrola a distribuce výrobků probíhá výhradně v naší provozovně v Kostelci nad Labem nedaleko Prahy. Zde si naše výrobky můžete na svých kolech jednoduše vyzkoušet.

Celý proces vývoje, výroby a distribuce probíhá v souladu s požadavky normy ISO 9001 udělené společností TÜV.

Naše výrobky byly otestovány mezinárodní společností DEKRA a mají českou i evropskou homologaci.

KAM SMĚŘUJEME

Vnímáme cyklistiku jako dopravní prostředek budoucnosti a věříme, že se bude jednat o převažující dopravní prostředek v centrech měst a prostředek jak se dostat do práce. Pracujeme a vylepšujeme naše výrobky tak, abyste je mohli používat každý den a v ničem vás neomezovaly.

Naším cílem je vytvářet produkty takových vlastností a kvality, aby mohl každý cyklista opakovaně bez zdlouhavých příprav vyrazit, ať už je váš cíl kdekoliv.

VYROBENO V ČESKU

EVROPSKÉ CERTIFIKACE

KVALITNÍ MATERIÁLY

DŮMYSLNÝ DESIGN